Casa Em Cotia Animalia Park, Thermas E Ct Sp
| Wi-Fi | Γρήγορο check-in/ -out | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Mini Fazenda Nose, ένα τουριστικό αξιοθέατο, απέχει περίπου 2 χλμ. από το διαμέρισμα Casa Em Cotia Animalia Park, Thermas E Ct Sp.
Pet Zoo βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς.
Ετοιμάστε ένα νόστιμο σπιτικό γεύμα χρησιμοποιώντας μικρή κουζίνα που διαθέτει αυτό το διαμέρισμα. Παρέχονται τραπέζι μπαρ για μια ακόμα πιο ευχάριστη εμπειρία. Το Parada Do Moinho απέχει περίπου 1 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια. Το διαμέρισμα Casa Em Cotia Animalia Park, Thermas E Ct Sp διαθέτει ιδιωτική εσωτερική αυλή.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Ouro Verde Boulevard4021 χλμ.
- Mini Fazenda Nose2787 χλμ.
- Cristo Redentor3886 χλμ.
- Mini Farm Pet Zoo3970 χλμ.
- Capela Menino Jesus3034 χλμ.
- Bicho Mania3834 χλμ.
- Cruz4642 χλμ.
- Pet Zoo2595 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο49 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- VIP check-in/ -out
- Γρήγορο check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Στο δωμάτιο
- Αίθριο
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Casa Em Cotia Animalia Park, Thermas E Ct Sp;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Casa Em Cotia Animalia Park, Thermas E Ct Sp αποτελεί 50$. - ❓
Θα βρω πάρκινγκ στο το διαμέρισμα Casa Em Cotia Animalia Park, Thermas E Ct Sp;
Το το διαμέρισμα Casa Em Cotia Animalia Park, Thermas E Ct Sp παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Casa Em Cotia Animalia Park, Thermas E Ct Sp;
Οι επισκέπτες του το διαμέρισμα Casa Em Cotia Animalia Park, Thermas E Ct Sp μπορούν να φέρουν κατοικίδια.